Almanca Platformu
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Almanca Platformu

AnasayfaKapıAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Demirpark Go-Kart Turnuvası

4 posters
YazarMesaj
JazzL

JazzL

Demirpark Go-Kart Turnuvası Empty
MesajKonu: Demirpark Go-Kart Turnuvası   Demirpark Go-Kart Turnuvası EmptyPerş. Şub. 25, 2010 10:34 pm

Demirpark Muser Go-Kart'ta düzenlenecek olan Turnuva Mart'ın 14ünde başlayacak.. Hızına güvenenlerin turnuvaya kayıt olmalarını tavsiye ederim Smile Ben yarın oluyorum.

Edit: Ayrıca ödül de var Smile Söylemeyi Unutmayayım. SmileSmile

Edit:

En son JazzL tarafından Cuma Şub. 26, 2010 8:33 pm tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi
Soner Gül

Soner Gül

MesajKonu: Geri: Demirpark Go-Kart Turnuvası   Demirpark Go-Kart Turnuvası EmptyCuma Şub. 26, 2010 4:51 am

Ödül neymiş?
Anitya

Anitya

MesajKonu: Geri: Demirpark Go-Kart Turnuvası   Demirpark Go-Kart Turnuvası EmptyCuma Şub. 26, 2010 4:56 pm

Bana da öğret yaa:d bende sürmek istiyom:d çok istekliyim çok hevesliyim:D
JazzL

JazzL

MesajKonu: Geri: Demirpark Go-Kart Turnuvası   Demirpark Go-Kart Turnuvası EmptyCuma Şub. 26, 2010 6:54 pm

Ödül çeyrek altın.. 2. ve 3. de ödül alacakmış..

Ama arkadaşlar bugün gittim iyice bilgi aldım turnuva hakkında.. Yüksek ihtimal 4 erli gruplar halinde yarışılacak.. Pist oldukça küçük.. Yarışların tam olarak adaletli bir şekilde sonuçlanacağını pek düşünmüyorum.. Eğer süreli sistem uygulansaydı daha iyi olacaktı.. Turu en hızlı atanın kazanması şeklinde.. Fakat kronometre sistemini yaptırmak oldukça yüksek fiyata mal oluyor.. Ben de kararsız kaldım açıkçası.. Son kayıt tarihi 13 Mart.. Ben bilgilerin kesinleşmesini bekliyorum.. Bir süre askıya aldım kayıt işini Smile
Rai'Rbrtsn

Rai'Rbrtsn

MesajKonu: Geri: Demirpark Go-Kart Turnuvası   Demirpark Go-Kart Turnuvası EmptyCuma Şub. 26, 2010 8:19 pm

Sırf sen katılsaydın seni yenerdim de işte genel bi turnuva Demirpark Go-Kart Turnuvası Icon_biggrin Site içi turnuva yapalım bence Demirpark Go-Kart Turnuvası Icon_biggrinVery Happy
JazzL

JazzL

MesajKonu: Geri: Demirpark Go-Kart Turnuvası   Demirpark Go-Kart Turnuvası EmptyCuma Şub. 26, 2010 8:32 pm

Her an hazırım SmileSmile İstediğin zaman yarışabiliriz SmileSmile Site içi turnuva da çok iyi olur gerçekten Smile
Rai'Rbrtsn

Rai'Rbrtsn

MesajKonu: Geri: Demirpark Go-Kart Turnuvası   Demirpark Go-Kart Turnuvası EmptyCuma Şub. 26, 2010 8:36 pm

Yenilgiye hazırla o zaman kendini bi hafta sonu gidelim pazar öğleden sonra benim için uygun Very Happy
Soner Gül

Soner Gül

MesajKonu: Geri: Demirpark Go-Kart Turnuvası   Demirpark Go-Kart Turnuvası EmptyPaz Şub. 28, 2010 4:19 am

Alıcam anahtarlarınızı .d

Demirpark Go-Kart Turnuvası
1 sayfadaki 1 sayfası